Kariéra

Vážený zájemce,

velké díky za váš projevený zájem o připojení se k našemu dynamickému týmu na projektu www.penzjni-sporeni.cz. V tuto chvíli rozšiřujeme naše řady o externí spolupracovníky, kteří mají stejnou vášeň pro finanční osvětu jako my. Vaše touha sdílet a rozvíjet kvalitní informace v oblasti penzijního spoření a investování je pro nás velmi cenná.

Naše poslání je jednoduché, ale zásadní: osvětlovat cesty efektivního spoření a investování pro lepší penze, aby každý mohl v budoucnosti těžit z finanční svobody a bezpečí. Věříme, že úspěch spočívá nejen ve sdílení aktuálních a přesných informací, ale i v empatii a schopnosti přizpůsobit se jedinečným potřebám každého uživatele.

Pokud ve vás doutná oheň pro finanční plánování a poradenství a cítíte, že máte co nabídnout, nemůžeme se dočkat, až s vámi probereme další kroky. Prosíme, zašlete nám váš životopis a motivační dopis, kde nám prozradíte, proč se chcete stát součástí našeho týmu a jaké unikátní zkušenosti či dovednosti přinášíte na stůl.

Vaše přihláška bude pečlivě posouzena a v případě zájmu se s vámi spojíme, abychom domluvili osobní nebo online pohovor. Tento krok je vaší šancí zazářit a ukázat nám, co vás odlišuje od ostatních.

Děkujeme, že jste si vyhradili čas a projevili zájem o spolupráci s námi. Očekáváme s nadšením možnost přivítat v našem týmu nadané a motivované jedince jako jste vy, kteří mají skutečnou touhu přispět k finančnímu vzdělávání a pomoci lidem dosáhnout jejich snů o bezstarostné penzi.

S pozdravem,

Ing. Vojtěch Kuthejl
info@penzijni-sporeni.cz
www.penzjni-sporeni.cz

Penzijní-spoření.cz logo

Naše stránka o penzijním spoření je tu právě pro vás, abychom vám dali vše potřebné, co musíte vědět o spoření na důchod. U nás se dozvíte jednoduše a srozumitelně vše od základů až po chytré tipy. Přidejte se k nám a pojďme společně postavit silný základ pro vaši bezstarostnou budoucnost.

Všechny informace poskytované na těchto webových stránkách mají výhradně edukační charakter. Nezabýváme se poskytováním finančního poradenství ani investičních doporučení. Obsah webu odráží osobní pohledy autorů, kteří zde své myšlenky sdílejí. Nemáme akreditaci jako investiční poradci, makléři, prodejci, zástupci ani nejsme afiliováni s žádnou regulační či podobnou institucí. Nevydáváme žádné analýzy ani návrhy ohledně nákupu či prodeje investičních produktů pro krátkodobé či dlouhodobé investování. Pokud jsou na tomto webu, v rámci kurzů, studijních materiálů, ke stažení dostupných dokumentů, prezentací, videí, webinářů nebo online kurzů zmíněny specifické finanční produkty, obchodní taktiky, základní aktiva nebo deriváty, slouží to výhradně pro vzdělávací účely v oblasti burzovního obchodování. Za rozhodnutí učiněná na základě informací zveřejněných na tomto webu nepřebíráme žádnou odpovědnost. Obchodování s investičními nástroji je spojeno s rizikem finanční ztráty. www.penzijni-sporeni.cz 2024